" />
купить Таблички, вивіски, штендери

Власники ресторанного бізнесу знають, що дуже часто відвідувачі кафе, бару чи ресторану заздалегідь резервують столи. Саме для таких столів, компанія wood4food і виробляє красиві дерев'яні таблички, вивіски і штендери. Вони чудово проінформує відвідувачів про наявність вільних столів і підкреслять статус ресторану. Погодьтеся, звичайні і банальні пластикові таблички - це практично муветон, а ось стильні дерев'яні таблички, вивіски і штендери - це сучасно, модно і дуже красиво!

Wood4food виготовить для вас дерев'яні таблички будь-якої форми, розміру і складності використавши такі породи дерева, як бук, дуб, ясен або черешня. Ми виготовляємо дерев'яні таблички, штендери і вивіски як стандартних видів, так і таблички з індивідуальним дизайном.

З питань виробництва та замовлення просимо звертатися за вказаними телефонами.
купить Фанерний штендер 1000 мм

Фанерний штендер 1000 мм

Великий і оригінальний штендер - потрібна річ в кожному закладі. Ми готові виготовити штендер будь-якої форми, розміру і складності з бажаного вами матеріалу. Вироби міцні і виготовляються тільки з екологічно чистих матеріалів. Діаметр: 1000 мм. Матеріал: фанера. * Ми піклуємося про наших клієнтів і до кожного з вас у нас індивідуальний підхід. Саме тому, для вас ми готові виготовити цей виріб з бажаних сортів дерева, будь то дуб, ясен, вільха або черешня. Також, за додаткову оплату, є можливість нанесення логотипу вашої компанії на поверхню дерев'яних виробів. На ці та інші питання з радістю дадуть відповідь наші менеджери за вказаними телефонами....
3 600.00 грн.
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)