breadcrumbs_revolution_theme
" />

ІНСТРУКЦІЯ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ДЕРЕВ'ЯНИХ ВИРОБІВ (ДЕРЕВ'ЯНОЇ посуду)

ВАЖЛИВО !!! Дерев'яні ВИРОБИ, що поставляється компанією WOOD4FOOD, В БІЛЬШОСТІ ВИПАДКІВ, наразі опрацьовано МАСЛОМ І ВОСКОМ І ГОТОВІ ДО ЕКСПЛУАТАЦІЇ.

Перед першим використанням (в разі, якщо дошка не була оброблена), а також в подальшому, кожні 1-1,5 місяця, виріб необхідно обробляти гарячим маслом. Рекомендовано використовувати лляне або мінеральне масло (при подальшому використанні дощок, дані масла не будуть горьчіть і залишати післясмак).

Поверхня дошки слід обробити маслом кілька разів. Залишити вбиратися години 2-3. Дана процедура збільшить термін служби дощок і зменшить гігроскопічність поверхні. Обробка маслом дозволяє створити природне захисне покриття деревини. Через кілька годин після покриття масло підсохне, закриє пори деревини і не дасть дошці вбирати воду. Це запобіжить розтріскування і деформацію дошки.

ПРОЦЕДУРУ ОБРОБКИ МАСЛОМ НЕОБХІДНО ПОВТОРЮВАТИ РЕГУЛЯРНО, ПРИБЛИЗНО КОЖНІ 1-1,5 МІСЯЦЯ.

КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

  • Занурювати дошки в раковину з водою і мити в посудомийній машині. Вода проникне в пори дерева, що після висушування призведе до появи тріщин.

  • Ставити дошки в жарова або сушильний шафи (навіть короткочасно)

Бажано зберігати дошки вертикально «на ребрі». У провітрюваному приміщенні. Місце для зберігання повинно розташовуватися далеко від опалювальних приладів і цеху мийки.

Протимікробна профілактика, а також процедури для усунення зайвих запахів (рекомендуємо проводити 1-2 рази на місяць):

  • Протирати поверхню дерев'яного посуду горілкою або спиртом;

  • Протирати дошки настоєм гвоздики або оцтом (приблизно ¼ частина оцту на ¾ частини води); після обрабокі дошку потрібно залишити на кілька хвилин, прополоскати і дати висохнути в вертикальному положенні;

  • Обробляти дошки, використовуючи одне з трьох засобів: лимон, велика сіль, сода. Натерти (з солі або соди приготувати кашоподібну суміш), витримати 15-20 хвилин, змахнути залишки, сполоснути і просушити дошку. Або просто протерти часточкою лимона, залишити ненадовго, обполоснути і протерти серветкою.

З ДОТРИМАННЯМ РЕКОМЕНДАЦІЙ ЦІЙ ІНСТРУКЦІЇ НАШІ ВИРОБИ прослужать вам ДОВГІ РОКИ!

УДАЧІ В БІЗНЕСІ!

КОМАНДА WOOD 4 FOOD