breadcrumbs_revolution_theme
" />

На сьогоднішній день використання дерев'яних виробів і аксесуарів набирає велику популярність, як в домашньому побуті, так і в сегменті HoReCa. Напевно, Ви помітили, що в більшості ресторанів замість пластикових вже використовуються дерев'яні настільні таблички «резерв», при вході стоять крейдяні стенди, оголошується спеціальна пропозиція цього закладу. І це тільки мала частина того, що можна виготовити з дерева для HoReCa. Це можуть бути брендовані дерев'яні таблички, вивіски, крейдяні дошки, підноси, обкладинки для меню, серветниці, підставки для приладів і багато іншого.

Вивчаючи дану тенденцію, ми виявили, що власникам ресторанного бізнесу важко, а часто, неможливо знайти виробника дерев'яних виробів, який повністю відповідав би їх критеріями: якість, терміни, ціна. Грунтуючись на цих даних і маючи досвід в HoReCa, ми в 2014 році запустили проект Wood4Food.

Wood4Food - це виробництво різних виробів з дерева за індивідуальними замовленнями для ресторанів, кафе і барів в Україні. Наше виробництво знаходиться в Україні, використовуємо виключно екологічно чисту деревину і наша продукція відповідає всім міжнародним стандартам і нормам. Працюючи з нами, Ви отримаєте індивідуальний підхід, виконання замовлення в обговорені терміни, брендування та виготовлення продукції за індивідуальним дизайном, і головне - приємні ціни.

Wood4Food - це проект команди однодумців, які в 2007 році заснували компанію з продажу посуду і кухонних аксесуарів ресторанам, кафе та барах. Це проект Al-Group ( www.al-group.com.ua ), який на сьогодні входить до п'ятірки лідерів ринку в даному сегменті, має велику базу клієнтів і хорошу репутацію. Наступним етапом в 2008 році було створення і розвиток проекту HORECA-EXPERT ( www.horeca-expert.com.ua ) на ринку професійного технологічного устаткування для HoReCa, який пропонував представникам ресторанного і готельного бізнесу обладнання високої якості від відомих і перевірених часом, світових виробників.

Wood4food - це нове, але стрімко розвиваються з кожним днем, напрямок нашої компанії.

Раді будемо співпрацювати з Вами і пропонуємо ознайомитися з презентацією нашої компанії. завантажити