breadcrumbs_revolution_theme
" />

Wood4food - це виробництво дерев'яного посуду та дерев'яного обладнання, кухонного начиння, дерев'яних аксесуарів для барів, кафе, ресторанів, пабів і барів за індивідуальним замовленням. Ми є виробниками продукції, яка успішно конкурує і займає лідируюче місце на ринку. Компанія знаходиться в постійному розвитку і вдосконалення своїх технологій виробництва. У нашому портфелі ряд успішно реалізованих проектів.

Асортимент продукції, яку виробляє наша компанія, досить великий, так як ми в змозі виконати абсолютно будь-яке індивідуальне замовлення. У найменуванні продукції універсальні дерев'яні дошки для подачі і презентації, посуд з натурального дерева, сервіровочні візки і ексклюзивні дерев'яні меблі. Все це і багато іншого відрізняється дивовижною якістю і незрівнянною красою.

Виробництво:

Виробничі потужності знаходяться безпосередньо в Україні. Виробництво оснащене сучасним високоточним обладнанням, включає повний цикл виготовлення дерев'яних виробів. Ключовим моментом, що впливає на якість товару є контроль виробництва на кожному його етапі, кожен фахівець несе відповідальність за свою частину роботи.

На сьогоднішній день ми маємо свою лісопилку, деревообробний цех та три виробничі майданчики в Києві, Західній Україні та Одесі. Загальна площа виробничих майданчиків понад 200 м 2, а загальний оборот виробництва становить близько 1000 т.

Індивідуальне замовлення:

Важливим етапом в роботі з клієнтами є етап, пов'язаний з індивідуальними замовленнями. Ми уважно вислуховуємо побажання клієнтів після чого пропонуємо дизайн, який би ідеально підходив концепції і дизайну ресторану, ціновій політиці і навіть локації. Після ретельної розробки індивідуального дизайну ми виготовляємо зразки виробів. І тільки після того як клієнт затвердить зразок ми приступаємо до виробництва всієї партії продукції. Далі схема проста, з моменту затвердження ескізу до повного виготовлення самого складного виробу проходить до двох тижнів. У рідкісних випадках термін може бути збільшений і пов'язаний лише з ексклюзивними і не стандартними рішеннями.

Якість:

У виробництві компанія wood4food використовує тільки якісну і надійну деревину і тільки українського виробництва. Критерій вибору деревини - це стабільне дерево, баланс ціни і якості, а також, краса малюнка і фактури. Ми дбаємо про безпеку, тому дуже ретельно відбираємо дерево з якого виготовляємо свою продукцію. Ми надаємо сертифікати про те, що дерево вирощено в екологічно чистій зоні і законно вирубано. Також надаємо сертифікат безопосності на харчову фарбу, віск та інші покриття.

Конкурентною перевагою нашої компанії є наш багаторічний досвід роботи на ринку, який сформувався довіру і відгуки наших клієнтів. Крім цього ми зібрали команду однодумців, кожен член якої, відповідально ставляться до всіх замовленнях, по-справжньому переживають за свою справу і готові виконати навіть найскладніший замовлення.