breadcrumbs_revolution_theme
" />

Для того, щоб Вам, дорогі наші клієнти, краще розібратися з нашими можливостями і методами нанесення логотипу на дерев'яні вироби ми підготували статтю, де докладно розповімо про те, що вас так цікавить).

У своєму виробництві ми використовуємо кілька методів нанесення логотипу на дерев'яних виробах. Вибір методу залежить від ваших завдань і від складності логотипу.

Логотипи ми наносимо за допомогою лазерної та фрезерної гравіювання, а також використовуємо метод друку (монохромного або повноколірного) і в особливих випадках виготовляємо накладні таблички з вашим лого (металеві, дерев'яні, композитні і т.д.)

Чим же відрізняються всі ці варіанти?

Гравірування фрезером дозволяє робити логотип швидше і трохи дешевше. Такий варіант гравіювання добре підходить для великих логотипів, які не мають дрібних і тонких деталей малюнка.

Гравірування лазером відрізняється від гравіювання фрезером точністю нанесення і вишуканістю ліній. Лазерне гравірування підходить для тонких і витончений логотипів, для логотипів з великою кількістю дрібних деталей.

* При виборі цих методів у вас є можливість заливки логотипу кольором!

Нанесення логотипу методом друку дорожче ніж лазерна і фрезерна гравірування. З плюсів - друк дозволяє відразу зробити кольоровим зображення без обмежень по кольорах і відтінках. Принцип такий же, як і у звичайній друку на папері.

Одні з найбільш цікавих способів виділити свій логотип на виробі - це виготовлення накладних табличок, які кріпляться безпосередньо до дерев'яного виробу. Виглядає такий виріб дорого і дуже презентабельно.