breadcrumbs_revolution_theme
" />

WOOD4FOOD - це унікальний український виробник якісних і екологічно чистих виробів з дерева для сегмента HoReCa. Комплексний підхід до клієнта і потреб його бізнесу - наша головна відмінність. Ми не штампуємо одноманітні форми виробів, ми РОЗРОБЛЯЄМО їх для вас! Ми брендіруем і унікалізіруем ваш продукт.


Ідея ... ескіз ... виготовлення ...
Ми реалізуємо вашу ідею або сгенерируем нову. Все що вам необхідно - це зателефонувати нам. Ми допоможемо з вибором бажаних виробів, форм, фактур і матеріалів. При бажанні клієнта, розробимо альтернативні варіанти, виготовимо візуалізацію зразка, а також макет і креслення до нього.


Нанесення логотипу

Не секрет, що невід'ємною частиною корпоративного стилю є брендування і нанесення логотипів на вироби.


Ми пропонуємо різні види нанесення Вашого логотипу:
- гравірування лазером або фрезером;
- гравірування з подальшою кольоровий заливкою;
- друк монохромна або повнокольоровий;
- виготовлення шильдиков (значків) з нержавіючої сталі різної товщини з подальшим гальванічним покриттям різними металами (золотом, сріблом, - бронзою, латунню і т.д.).


Ми гарантуємо високу точність і швидкість нанесення лого, написів і малюнків навіть на важкодоступні ділянки вироби. За допомогою лазерного гравірування можна надати більшої рельєфності вашим логотипам, тим самим зробивши їх більш примітними. Ступінь деталізації логотипу або малюнка, а, також, колір гравіювання обмовляється і узгоджується з клієнтом.


Індивідуальний підхід
Ми розуміємо ваші побажання і втілюємо їх у життя. Ми «чуємо» нашого клієнта і максимально адаптуємо ваші ідеї в реальні вироби. Після затвердження ескізу ми виготовляємо макет і стверджуємо з замовником.


нестандартні рішення

Завдяки виробничим потужностям, які розташовані в Україні компанія WOOD4FOOD готова до будь-яких викликів і найскладнішим замовленнями. Виробництво оснащене сучасним високоточним обладнанням, завдяки якому будь-яка фантазія клієнта перетворюється в гарне, нестандартне виріб. У своєму виробництві компанія WOOD4FOOD використовує тільки якісну та екологічно чисту деревину.


етапи виробництва
Всього три етапи: ідея, ескіз і виготовлення.
Після ретельної розробки індивідуального дизайну ми виготовляємо зразки виробів. І тільки після того, як клієнт затвердить зразок ми приступаємо до виробництва всієї партії продукції. Від ескізу до повної реалізації проходить не більше двох-трьох тижнів!


Багаторічний досвід і рекомендації ....
Нашою конкурентною перевагою є багаторічний досвід роботи, злагоджена команда професіоналів, готова виконати найскладніші і нестандартні замовлення, а також потужна виробнича база.

Серед наших клієнтів найбільші ресторани України, такі як Plov, L'Kafa café, Piccolino, Samogon bar, Євразія, Vino e Cucino, Хінкалі, Півань дума та інші заклади.

Компанія WOOD4FOOD гарантує шикарний асортимент, грамотний сервіс і своєчасну доставку!

НАШІ ВИРОБНИЧІ МОЖЛИВОСТІ І ПОСЛУГИ:


Завдяки власному виробництву у нас є можливість надавати якісні послуги не тільки по виготовленню виробів «під ключ», а й по ряду вузькоспеціалізованих завдань.

У переліку наших можливостей:
- виготовлення різних столярних виробів, меблів, барних стійок, обробних дощок, аксесуарів;
- лазерне гравіювання фанери;
- фрезерування фанери;
- лазерна різка пластику, фанери та МДФ;
- виробництво виробів зі шкіри (менюшніци, счетніци, гаманці, винні карти, різні аксесуари);
- виробництво виробів з металу (шампура, мангали, аксесуари);
- каменю (натурального - сланець, штучного - керамограніт і т.д.);
- виробництво виробів зі скла (всілякі вставки в дерев'яні розноси, скляні розплавлені пляшки для подачі і не тільки).


Лазерне гравірування фанери
Компанія wood4food в своєму виробництві дуже часто застосовує лазерне гравіювання фанери і її порізку. За допомогою самих передових технологій ми виготовляємо оригінальні номерки, менюшніци, логотипи, предмети інтер'єру та багато іншого. Чудова якість наших виробів зумовлено роботою високо кваліфікованих фахівців в зв'язці з використанням високоточного обладнання.


фрезерування фанери
Для нас візерунки будь-якої складності з масиву різної деревини і фанери не проблема. Ми готові запропонувати послугу високоточної професійної обробки матеріалів за допомогою фрезерного верстата з ЧПУ. Наш досвід і професіоналізм допомагає реалізувати всі найсміливіші ідеї наших клієнтів.


Лазерне різання пластику (акрил, оргскло, ПЕТ)
Ми не обмежуємо фантазію наших клієнтів і готові втілити в життя важкі завдання. Маючи в наявності лазерне обладнання, ми здатні перетворити звичайний пластик в шедевр. Лазерне різання пластику - це послуга для тих, хто хоче створювати елементи декору, оздоблення інтер'єру, а також різні побутові дрібниці.


Лазерне різання фанери

Працюючи довгий час з деревиною, фанерою, дрібними деталями з цих матеріалів, ми знаємо, як важливо точно, швидко і економно розкроїти деталі виробів. Для цього, в своєму виробництві ми використовуємо лазерну різку фанери. Саме цей спосіб дозволяє нам швидко і точно виготовляти для наших замовників якісні вироби. Лазерні верстат виробляє випалювання матеріалу на всю глибину фанери зі швидкістю до 10см / сек. з відтвореної точністю розкрою в 10 разів вище, ніж дискова або безперервна стрічкова пила.
Граничні розміри заготовки, допустимі для різання лазером залежать від якості фанери. Орієнтовно максимальний розмір 1600х1000мм, а мінімальний - 10х10мм.
Чим товщі фанера - тим буде гірше якість різу. При різанні лазером фанери товщиною більше 10 мм її краю залишаються обвугленими і можуть бруднити руки або одяг.


Лазерне різання МДФ

Спеціально, для дотримання максимально чіткої деталізації у такого матеріалу як МДФ, ми використовуємо лазерну різку МДФ. Це дозволяє нам виробляти максимально складні вироби з максимально можливою якістю. Виконуючи роботи з лазерного різання МДФ у нас немає необхідності в інструментальному втручанні, тобто в процесі обробки виключається механічне взаємодія з матеріалом.


Особливості виготовлення виробів
Одним з найбільш затребуваних ринком товарів є гардеробні номерки і бирки з фанери і акрилу. Для їх виготовлення ми вдаємося до технології лазерного різання. В ході роботи ми використовуємо фанеру різних видів, а також двошаровий пластик, який призначений спеціально для лазерної обробки. Завдяки технології ми можемо робити номерки будь-якої товщини.

Ми знаємо, що величезною популярністю користуються і дерев'яні номерки для гардероба. При їх виготовленні ми зазвичай використовуємо деревину, яка піддається лазерного гравіювання з логотипом організації. Це вигідно підкреслить статус вашого закладу. Працюючи з нами важливо пам'ятати, що номерки з фанери, акрилу, пластика або деревини можуть бути абсолютно різної складності, мати різноманітну форму і при цьому всі вони будуть ідеальної якості за прийнятну ціну.

Досить часто до нас звертаються з проханням провести досить ювелірну роботу - пластикові або фанерні трафарети з різними символами, цифрами і візерунками. Для цього ми використовуємо наші сучасні лазерні верстати, завдяки яким всі фрагменти трафарету прорізаються просто ідеально.

Додатковою послугою, яку надає наша компанія є виготовлення табличок різних за призначенням (вказівні, інформаційні, сувенірні, адресні і т.д.). Застосування цих табличок може бути як зовнішній, так і внутрішній. Виходячи з ваших завдань ми підберемо потрібний матеріал. Для вулиці найкраще підійде водостійка фанера, пластик, композит, а для приміщень - фанера, дерево). Ваші таблички можуть бути підлогові на ніжках або підставках або ж настінні.

Завдяки тому, що ми використовуємо точну обробку за допомогою лазерної або фрезерної технології, у нас є можливість виготовляти різноманітні види продукції не обмежуючи замовника у його фантазії.