" />
  • Рейтинг:
  • Торгівельна марка:
  • Артикул:
    18052097
  • Наявність:
    В наличии
430.00 грн. 195.00 грн.
В наявності
Мінімальна кількість товару для замовлення 10

Оригінальна сервірувальна дерев'яна тарілка-піднос. Використовується для подачі страв в ресторанах, пабах, кафе. Виготовлена з якісної деревини з екологічно чистих зон.

Wood4food - це український бренд займається виробництвом виробів з натурального дерева по Індивідуальні замовлення для кафе, барів, ресторанів, пабів і професійних кухонь. Основу виробництва складає дерев'яний посуд, обладнання, кухонне начиння і аксесуари застосовувані в ресторанному бізнесі. Всі товари виробляються з екологічно чистої деревини найрізноманітніших порід, таких як: дуб, ясен, вільха, вишня, береза, клен та ін. Вся вироблена продукції відповідає міжнародним стандартам і нормам.

Розміри: 333 * 210 * 30 мм.

Матеріал: вільха.

*Увага! Підноси доступні в трьох кольорах і виготовлені лімітованої партією! ЦІНУ на підноси з тонуванням уточнюйте у менеджера!

Виробник: Wood4food, Україна.

ВТІЛИМО В ЖИТТЯ БУДЬ-ЯКУ ВАШУ ІДЕЮ!

* Це виріб можна виготовити з інших порід дерева: ясена, дуба. Також, за додаткову оплату, можливе нанесення логотипу вашої компанії на поверхню дерев'яних виробів. Всі деталі уточнюйте у наших менеджерів за вказаними телефонами.

** Ціни вказані з ПДВ при мінімальному замовленні (10 од).