" />
  • Рейтинг:
  • Торгівельна марка:
  • Артикул:
    18052133
  • Наявність:
    Передзамовлення
552.00 грн.
В наявності
Мінімальна кількість товару для замовлення 10

Стильний дерев'яний органайзер виконаний з ясена і покритий маслом і воском, що продовжує термін його служби. Організатор стане відмінним доповненням вашого закладу. Використовується для зберігання зубочисток, серветок, столових приладів, барной посуду і різних аксесуарів. При бажанні на поверхню виробу можна нанести логотип компанії.

Ціна вказана без урахування Спецовник. Ціна Спецовник 96 грн / шт без урахування нанесення лого.

Wood4food - це український бренд займається виробництвом виробів з натурального дерева по індивідуальному замовленню для кафе, барів, ресторанів, пабів і професійних кухонь. Основу виробництва складає дерев'яний посуд, обладнання, кухонне начиння і аксесуари застосовувані в ресторанному бізнесі. Всі товари виробляються з екологічно чистої деревини найрізноманітніших порід, таких як: дуб, ясен, вільха, вишня, береза, клен та ін. Вся вироблена продукції відповідає міжнародним стандартам і нормам.

Розміри: 125 * 80 мм;

Матеріал: ясен

Виробник: Wood4food, Україна.

ВТІЛИМО В ЖИТТЯ БУДЬ-ЯКУ ВАШУ ІДЕЮ!

* Це виріб можна виготовити з інших порід дерева: вільха, дуба, сосни, черешні, берези, клена. Також, за додаткову оплату, можливе нанесення логотипу вашої компанії на поверхню дерев'яних виробів. Всі деталі уточнюйте у наших менеджерів за вказаними телефонами.