" />
  • Рейтинг:
  • Торгівельна марка:
  • Артикул:
    18052174
  • Наявність:
    Передзамовлення
570.00 грн.
В наявності
Мінімальна кількість товару для замовлення 10

Стильний дерев'яний бокс послужить вам зручним підносом для подачі столових приладів і просто прикрасить інтер'єр. Він виготовлений з міцної екологічно чистої деревини з красивою фактурою і може бути використаний в якості підставки для будь-яких кухонних аксесуарів.

Wood4food - це український бренд займається виробництвом виробів з натурального дерева по Індивідуальні замовлення для кафе, барів, ресторанів, пабів і професійних кухонь. Основу виробництва складає дерев'яний посуд, обладнання, кухонне начиння і аксесуари застосовувані в ресторанному бізнесі. Всі товари виробляються з екологічно чистої деревини найрізноманітніших порід, таких як: дуб, ясен, вільха, вишня, береза, клен та ін. Вся вироблена продукції відповідає міжнародним стандартам і нормам.

Розміри: 400 * 400 * 70 мм

Матеріал: дуб

Виробник: Wood4food, Україна

ВТІЛИМО В ЖИТТЯ БУДЬ-ЯКУ ВАШУ ІДЕЮ!

* Це виріб можна виготовити з інших порід дерева: вільхи, ясена, сосни, черешні, берези, клена. Також, за додаткову оплату, можливе нанесення логотипу вашої компанії на поверхню дерев'яних виробів. Всі деталі уточнюйте у наших менеджерів за вказаними телефонами.