" />
  • Рейтинг:
  • Торгівельна марка:
  • Артикул:
    18052176
  • Наявність:
    Передзамовлення
120.00 грн.
В наявності
Мінімальна кількість товару для замовлення 10

Стильна і практична прямокутна счетніци виконана з фарбованої фанери і оснащена спеціальним затискачем. Вона призначена для подачі рахунків в закладах ресторанного бізнесу і повернення здачі гостям. При бажанні на поверхню виробу можна нанести логотип компанії.

Wood4food - це український бренд займається виробництвом виробів з натурального дерева по Індивідуальні замовлення для кафе, барів, ресторанів, пабів і професійних кухонь. Основу виробництва складає дерев'яний посуд, обладнання, кухонне начиння і аксесуари застосовувані в ресторанному бізнесі. Всі товари виробляються з екологічно чистої деревини найрізноманітніших порід, таких як: дуб, ясен, вільха, вишня, береза, клен та ін. Вся вироблена продукції відповідає міжнародним стандартам і нормам.

Розміри: 100 * 165 * 5 мм

Виробник: Wood4food, Україна

ВТІЛИМО В ЖИТТЯ БУДЬ-ЯКУ ВАШУ ІДЕЮ!

* Це виріб можна виготовити з інших порід дерева: ясена, дуба, сосни, черешні, берези, клена. Також, за додаткову оплату, можливе нанесення логотипу вашої компанії на поверхню дерев'яних виробів. Всі деталі уточнюйте у наших менеджерів за вказаними телефонами.