" />
  • Рейтинг:
  • Торгівельна марка:
  • Артикул:
    18052183
  • Наявність:
    Передзамовлення
352.00 грн.
В наявності
Мінімальна кількість товару для замовлення 10

Оригінальна і модна дерев'яна підставка овальної форми виконана з екологічно чистої деревини і забезпечена отворами для установки порціонної посуду - для дегустацій, соусів і спецій. При бажанні на поверхню виробу можна нанести логотип компанії. Посуд і аксесуари з органічних матеріалів - це сучасний і затребуваний тренд в фудстілістіке, прекрасне поєднання екологічної чистоти і функціональності.

Wood4food - це український бренд займається виробництвом виробів з натурального дерева по Індивідуальні замовлення для кафе, барів, ресторанів, пабів і професійних кухонь. Основу виробництва складає дерев'яний посуд, обладнання, кухонне начиння і аксесуари застосовувані в ресторанному бізнесі. Всі товари виробляються з екологічно чистої деревини найрізноманітніших порід, таких як: дуб, ясен, вільха, вишня, береза, клен та ін. Вся вироблена продукції відповідає міжнародним стандартам і нормам.

Розміри: 240 * 120 * 120 мм

Виробник: Wood4food, Україна

ВТІЛИМО В ЖИТТЯ БУДЬ-ЯКУ ВАШУ ІДЕЮ!

* Це виріб можна виготовити з інших порід дерева: ясена, дуба, сосни, черешні, берези, клена. Також, за додаткову оплату, можливе нанесення логотипу вашої компанії на поверхню дерев'яних виробів. Всі деталі уточнюйте у наших менеджерів за вказаними телефонами.