" />
  • Рейтинг:
  • Торгівельна марка:
  • Артикул:
    18052187
  • Наявність:
    Передзамовлення
528.00 грн.
В наявності
Мінімальна кількість товару для замовлення 10

Сервірувальна дошка - кухонний прилад, призначений для подачі різних страв, аналог підношення. Цей виріб має оригінальну прямокутну форму і може бути доукомплектовано сланець на одній стороні. Подібне пристосування може використовуватися для презентації різних страв в закладах ресторанного бізнесу. Витончена подача на дереві - саме те, що допоможе вашому закладу задовольнити запити ваших відвідувачів.

* Зверніть увагу, на сайті вказана ціна дошки без керамограніта! Орієнтовна ціна керамогранита 120 грн. На фото представлена дошка з керамогранітом для того, щоб ви могли наочно побачити як буде виглядати дошка.

Wood4food - це український бренд займається виробництвом виробів з натурального дерева по Індивідуальні замовлення для кафе, барів, ресторанів, пабів і професійних кухонь. Основу виробництва складає дерев'яний посуд, обладнання, кухонне начиння і аксесуари застосовувані в ресторанному бізнесі. Всі товари виробляються з екологічно чистої деревини найрізноманітніших порід, таких як: дуб, ясен, вільха, вишня, береза, клен та ін. Вся вироблена продукції відповідає міжнародним стандартам і нормам.

Розміри: 390 * 220 * 40 мм

Матеріал: вільха, браш

Виробник: Wood4food, Україна

ВТІЛИМО В ЖИТТЯ БУДЬ-ЯКУ ВАШУ ІДЕЮ!

* Це виріб можна виготовити з інших порід дерева: ясена, дуба. Також, за додаткову оплату, можливе нанесення логотипу вашої компанії на поверхню дерев'яних виробів. Всі деталі уточнюйте у наших менеджерів за вказаними телефонами.