" />
  • Рейтинг:
  • Торгівельна марка:
  • Артикул:
    18052192
  • Наявність:
    Предзаказ
190.00 грн.
В наявності
Мінімальна кількість товару для замовлення 10

Резерв прямокутний з ручкою виготовлений з фанери у вигляді обробної дошки, на задній частині є опорна ніжка для установки на столі. Велику частину передньої панелі займає пофарбована поверхня для нанесення крейдою написів із зазначенням імені гостя і часу прибуття.

Wood4food - це український бренд займається виробництвом виробів з натурального дерева по Індивідуальні замовлення для кафе, барів, ресторанів, пабів і професійних кухонь. Основу виробництва складає дерев'яний посуд, обладнання, кухонне начиння і аксесуари застосовувані в ресторанному бізнесі. Всі товари виробляються з екологічно чистої деревини найрізноманітніших порід, таких як: дуб, ясен, вільха, вишня, береза, клен та ін. Вся вироблена продукції відповідає міжнародним стандартам і нормам.

Розмір: 165 * 275 мм

Матеріал: фанера

Виробник: Wood4food, Україна

ВТІЛИМО В ЖИТТЯ БУДЬ-ЯКУ ВАШУ ІДЕЮ!

* Це виріб можна виготовити з інших порід дерева: вільхи, ясена, дуба та ін. Також, за додаткову оплату, можливе нанесення логотипу вашої компанії на поверхню дерев'яних виробів. Всі деталі уточнюйте у наших менеджерів за вказаними телефонами.