" />
  • Рейтинг:
  • Торгівельна марка:
  • Артикул:
    18052195
  • Наявність:
    Предзаказ
396.00 грн.
В наявності
Мінімальна кількість товару для замовлення 10

Організатор має зручну квадратну форму. Він виготовлений з вільхи та оброблений маслом-воском для більш тривалого і функціонального використання. Організатор має відділення для серветок, візиток і ще 3 невеликих отвори для зубочисток і стікерів цукру, солі, перцю.

Wood4food - це український бренд займається виробництвом виробів з натурального дерева по Індивідуальні замовлення для кафе, барів, ресторанів, пабів і професійних кухонь. Основу виробництва складає дерев'яний посуд, обладнання, кухонне начиння і аксесуари застосовувані в ресторанному бізнесі. Всі товари виробляються з екологічно чистої деревини найрізноманітніших порід, таких як: дуб, ясен, вільха, вишня, береза, клен та ін. Вся вироблена продукції відповідає міжнародним стандартам і нормам.

Розмір: 105 * 80 мм

Матеріал: вільха, масло, віск

Виробник: Wood4food, Україна

ВТІЛИМО В ЖИТТЯ БУДЬ-ЯКУ ВАШУ ІДЕЮ!

* Це виріб можна виготовити з інших порід дерева: вільхи, ясена, дуба та ін. Також, за додаткову оплату, можливе нанесення логотипу вашої компанії на поверхню дерев'яних виробів. Всі деталі уточнюйте у наших менеджерів за вказаними телефонами.