" />
  • Рейтинг:
  • Торгівельна марка:
  • Артикул:
    18052201
  • Наявність:
    Передзамовлення
352.00 грн.
В наявності
Мінімальна кількість товару для замовлення 10

Кругла дошка виготовлена з ясена з обробкою масло-воску з трьома стійкими ніжками у вигляді палітри. На поверхні є 4 круглих наскрізних отвори однакового діаметра для встановлення судин з алкогольними напоями і виїмкою для невеликої кількості сухих закусок. Дошка може бути використана для подачі міцних алкогольних напоїв або будь-яких дегустаційних сетів.

Wood4food - це український бренд займається виробництвом виробів з натурального дерева по Індивідуальні замовлення для кафе, барів, ресторанів, пабів і професійних кухонь. Основу виробництва складає дерев'яний посуд, обладнання, кухонне начиння і аксесуари застосовувані в ресторанному бізнесі. Всі товари виробляються з екологічно чистої деревини найрізноманітніших порід, таких як: дуб, ясен, вільха, вишня, береза, клен та ін. Вся вироблена продукції відповідає міжнародним стандартам і нормам.

Висота: 20 мм

Діаметр: 260 мм

Діаметр отворів: 55 мм

Матеріал: ясен

Виробник: Wood4food, Україна

ВТІЛИМО В ЖИТТЯ БУДЬ-ЯКУ ВАШУ ІДЕЮ!

* Це виріб можна виготовити з інших порід дерева: вільхи, ясена, дуба та ін. Також, за додаткову оплату, можливе нанесення логотипу вашої компанії на поверхню дерев'яних виробів. Всі деталі уточнюйте у наших менеджерів за вказаними телефонами.