" />
  • Рейтинг:
  • Торгівельна марка:
  • Артикул:
    18052271
  • Наявність:
    Передзамовлення
440.00 грн.
В наявності
Мінімальна кількість товару для замовлення 10

Великий дерев'яний холдер зі зручною ручкою обов'язково буде корисний для закладів ресторанного бізнесу. Одне відділення шириною 85 мм, друге - 135 мм. У ньому так зручно подавати столові прибори та аксесуари. У кількох відділеннях з можна розмістити зубочистки, набір для солі і перцю, серветки, ножі, виделки, а також соєвий соус, оливкова олія і бальзамічний оцет.

Wood4food - це український бренд займається виробництвом виробів з натурального дерева по індивідуальному замовленню для кафе, барів, ресторанів, пабів і професійних кухонь. Основу виробництва складає дерев'яний посуд, обладнання, кухонне начиння і аксесуари застосовувані в ресторанному бізнесі. Всі товари виробляються з екологічно чистої деревини найрізноманітніших порід, таких як: дуб, ясен, вільха, вишня, береза, клен та ін. Вся вироблена продукції відповідає міжнародним стандартам і нормам.

Розміри: 250 * 150 * 140 мм (висота з ручкою)

Матеріал: ясен

Виробник: Wood4food, Україна

ВТІЛИМО В ЖИТТЯ БУДЬ-ЯКУ ВАШУ ІДЕЮ!

* Це виріб можна виготовити з інших порід дерева: вільхи, дуба, сосни, черешні, берези, клена. Також, за додаткову оплату, можливе нанесення логотипу вашої компанії на поверхню дерев'яних виробів. Всі деталі уточнюйте у наших менеджерів за вказаними телефонами.