" />
  • Рейтинг:
  • Торгівельна марка:
  • Артикул:
    18052274
  • Наявність:
    Передзамовлення
490.00 грн.
В наявності
Мінімальна кількість товару для замовлення 10

Стильний прямокутний ящик-органайзер виготовлений з міцного ясена і оброблений лаком для більш тривалого і функціонального використання. Організатор має 4 відділення - для серветок, візиток, зубочисток, стікерів цукру, Спецовник, різноманітних пляшечок з соусами і інших кухонних аксесуарів.

Wood4food - це український бренд займається виробництвом виробів з натурального дерева по індивідуальному замовленню для кафе, барів, ресторанів, пабів і професійних кухонь. Основу виробництва складає дерев'яний посуд, обладнання, кухонне начиння і аксесуари застосовувані в ресторанному бізнесі. Всі товари виробляються з екологічно чистої деревини найрізноманітніших порід, таких як: дуб, ясен, вільха, вишня, береза, клен та ін. Вся вироблена продукції відповідає міжнародним стандартам і нормам.

Розмір: 465 * 90 * 110 мм

Матеріал: ясен, лак

Виробник: Wood4food, Україна

ВТІЛИМО В ЖИТТЯ БУДЬ-ЯКУ ВАШУ ІДЕЮ!

* Це виріб можна виготовити з інших порід дерева: вільхи, черешні, дуба та ін. Також, за додаткову оплату, можливе нанесення логотипу вашої компанії на поверхню дерев'яних виробів. Всі деталі уточнюйте у наших менеджерів за вказаними телефонами.