" />
  • Рейтинг:
  • Торгівельна марка:
  • Артикул:
    18052278
  • Наявність:
    Предзаказ
360.00 грн.
В наявності
Мінімальна кількість товару для замовлення 10

Оригінальна прямокутна дошка з виїмкою і ручкою призначена для подачі стейків, закусок і основних страв в закладах ресторанного бізнесу. Вона оснащена зручними жолобами для збору м'ясного соку і вирізами для соусників і інших ресторанних пристосувань. Виготовлена з міцного екологічно чистого ясена і покрита маслом і воском для продовження терміну служби.

Wood4food - це український бренд займається виробництвом виробів з натурального дерева по індивідуальному замовленню для кафе, барів, ресторанів, пабів і професійних кухонь. Основу виробництва складає дерев'яний посуд, обладнання, кухонне начиння і аксесуари застосовувані в ресторанному бізнесі. Всі товари виробляються з екологічно чистої деревини найрізноманітніших порід, таких як: дуб, ясен, вільха, вишня, береза, клен та ін. Вся вироблена продукції відповідає міжнародним стандартам і нормам.

Розміри: 290 * 200 * 20 мм, довжина ручки 95 мм, d 85 і 35 мм

Матеріал: ясен, масло / віск

Виробник: Wood4food, Україна

ВТІЛИМО В ЖИТТЯ БУДЬ-ЯКУ ВАШУ ІДЕЮ!

* Це виріб можна виготовити з інших порід дерева: вільхи, дуба, сосни, черешні, берези, клена. Також, за додаткову оплату, можливе нанесення логотипу вашої компанії на поверхню дерев'яних виробів. Всі деталі уточнюйте у наших менеджерів за вказаними телефонами.