" />
  • Рейтинг:
  • Торгівельна марка:
  • Артикул:
    18052293
  • Наявність:
    Передзамовлення
620.00 грн.
В наявності
Мінімальна кількість товару для замовлення 10

Дерев'яна подарункова коробка з кришкою призначена для презентабельною упаковки пляшки вина або іншого алкоголю. Сучасний дизайн, eco-friendly матеріали, висока якість - це не просто упаковка для елітного алкоголю, а справжній ексклюзивний подарунок.

Ми виготовляємо корпоративні подарунки під замовлення за індивідуальним дизайном, будь-якої форми і розміру, з обраного замовником матеріалу. Виріб може бути прикрашене логотипом, малюнком, написом. Від вас потрібна лише ідея, яку ми реалізуємо швидко і якісно! Кожне замовлення обговорюється індивідуально і проводиться з урахуванням всіх ваших побажань.

Тут ми пропонуємо вам варіант готового виробу. Ви самі робите це виріб унікальним: вибираєте матеріал, розмір, форму, дизайн, брендування та інші деталі. Ми врахуємо всі нюанси і виготовимо першокласний продукт для кожного клієнта.

Для виробництва наших виробів ми використовуємо дерево самих різних порід, таких як: дуб, ясен, сосна, вільха, вишня, береза, клен та ін. Вся вироблена продукція відповідає міжнародним стандартам і нормам.

* Термін виготовлення 2-3 тижні, залежно від обсягу та складності замовлення. Також можливий варіант наповнення корпоративних подарунків «під ключ», за бажанням клієнта. Всі деталі уточнюйте у наших менеджерів за вказаними телефонами.