" />
  • Рейтинг:
  • Торгівельна марка:
  • Артикул:
    18052294
  • Наявність:
    Передзамовлення
260.00 грн.
В наявності
Мінімальна кількість товару для замовлення 10

Дошка прямокутна зі зрізаними кутами є функціональним видом посуду, який заслужив гідне місце в закладах HoReCa. Дана дошка може бути використана для подачі основних страв, закусок. На ній є поглиблення, що дозволяє зручно подавати напої та соуси з основними стравами. Ця дошка виготовлена з ясена.

Wood4food - це український бренд займається виробництвом виробів з натурального дерева по Індивідуальні замовлення для кафе, барів, ресторанів, пабів і професійних кухонь. Основу виробництва складає дерев'яний посуд, обладнання, кухонне начиння і аксесуари застосовувані в ресторанному бізнесі. Всі товари виробляються з екологічно чистої деревини найрізноманітніших порід, таких як: дуб, ясен, вільха, вишня, береза, клен та ін. Вся вироблена продукції відповідає міжнародним стандартам і нормам.

Розміри: 300 * 270 * 18 мм

Матеріал: ясен

Виробник: Wood4food, Україна

ВТІЛИМО В ЖИТТЯ БУДЬ-ЯКУ ВАШУ ІДЕЮ!

* Це виріб можна виготовити з інших порід дерева: вільхи, клена, дуба та ін. Також, за додаткову оплату, можливе нанесення логотипу вашої компанії на поверхню дерев'яних виробів. Всі деталі уточнюйте у наших менеджерів за вказаними телефонами.