" />
  • Рейтинг:
  • Торгівельна марка:
  • Артикул:
    18052305
  • Наявність:
    Передзамовлення
340.00 грн.
В наявності
Мінімальна кількість товару для замовлення 10

Стильна дерев'яна дошка з зручною ручкою виконана в оригінальному дизайні - форма дошки нагадує м'ясну рульку на кісточці. Дошка знадобиться для подачі страв з м'яса, риби і ін. Олійно-воскове покриття продовжує термін служби виробу і його довговічність, а випал допомагає проявити красиву текстуру деревини. При бажанні на поверхню дошки можна нанести логотип компанії.

Wood4food - це український бренд займається виробництвом виробів з натурального дерева по Індивідуальні замовлення для кафе, барів, ресторанів, пабів і професійних кухонь. Основу виробництва складає дерев'яний посуд, обладнання, кухонне начиння і аксесуари застосовувані в ресторанному бізнесі. Всі товари виробляються з екологічно чистої деревини найрізноманітніших порід, таких як: дуб, ясен, вільха, вишня, береза, клен та ін. Вся вироблена продукції відповідає міжнародним стандартам і нормам.

Розмір: 330 (разом з ручкою) * 200 * 20 мм

Матеріал: ясен

Виробник: Wood4food, Україна

ВТІЛИМО В ЖИТТЯ БУДЬ-ЯКУ ВАШУ ІДЕЮ!

* Це виріб можна виготовити з інших порід дерева: вільхи, бука, дуба та ін. Також, за додаткову оплату, можливе нанесення логотипу вашої компанії на поверхню дерев'яних виробів. Всі деталі уточнюйте у наших менеджерів за вказаними телефонами.