" />
  • Рейтинг:
  • Торгівельна марка:
  • Артикул:
    18052327
  • Наявність:
    Передзамовлення
410.00 грн.
В наявності
Мінімальна кількість товару для замовлення 10

Стильна і модна дошка вузької прямокутної форми, з зручними ручками 65 мм довжиною, на двох підставках, виконана в оригінальному дизайні. Дошка знадобиться для подачі закусок і інших страв. Красива текстура дерева має унікальний і неповторний малюнок волокон, і виглядає дуже декоративно. При бажанні на поверхню дошки можна нанести логотип компанії.

Wood4food - це український бренд займається виробництвом виробів з натурального дерева по Індивідуальні замовлення для кафе, барів, ресторанів, пабів і професійних кухонь. Основу виробництва складає дерев'яний посуд, обладнання, кухонне начиння і аксесуари застосовувані в ресторанному бізнесі. Всі товари виробляються з екологічно чистої деревини найрізноманітніших порід, таких як: дуб, ясен, вільха, вишня, береза, клен та ін. Вся вироблена продукції відповідає міжнародним стандартам і нормам.

Розмір: 455 * 70 * 35 мм, дл.ручкі 65 мм

Матеріал: ясен

Виробник: Wood4food, Україна

ВТІЛИМО В ЖИТТЯ БУДЬ-ЯКУ ВАШУ ІДЕЮ!

* Це виріб можна виготовити з інших порід дерева: вільхи, клена, бука та ін. Також, за додаткову оплату, можливе нанесення логотипу вашої компанії на поверхню дерев'яних виробів. Всі деталі уточнюйте у наших менеджерів за вказаними телефонами.