" />
  • Рейтинг:
  • Торгівельна марка:
  • Артикул:
    18052361
  • Наявність:
    Передзамовлення
590.00 грн.
В наявності
Мінімальна кількість товару для замовлення 10

Універсальний і стильний ящик виконаний екологічно чистої деревини. Він зручний і простий у використанні, достатньо лише розмістити в ньому барні або кухонне приладдя, прилади, серветки і спецовники. До того ж він може стати новим рішенням в інтер'єрі. Ви можете нанести на нього логотип своєї компанії.

Wood4food - це український бренд займається виробництвом виробів з натурального дерева по індивідуальному замовленню для кафе, барів, ресторанів, пабів і професійних кухонь. Основу виробництва складає дерев'яний посуд, обладнання, кухонне начиння і аксесуари застосовувані в ресторанному бізнесі. Всі товари виробляються з екологічно чистої деревини найрізноманітніших порід, таких як: дуб, ясен, вільха, вишня, береза, клен та ін. Вся вироблена продукції відповідає міжнародним стандартам і нормам.

Розміри: 400 * 300 * 160 мм

Матеріал: ясен

Виробник: Wood4food, Україна

ВТІЛИМО В ЖИТТЯ БУДЬ-ЯКУ ВАШУ ІДЕЮ!

* Це виріб можна виготовити з інших порід дерева: вільхи, дуба, сосни, черешні, берези, клена. Також, за додаткову оплату, можливе нанесення логотипу вашої компанії на поверхню дерев'яних виробів. Всі деталі уточнюйте у наших менеджерів за вказаними телефонами.