" />
  • Рейтинг:
  • Торгівельна марка:
  • Артикул:
    18052384-2
  • Наявність:
    Передзамовлення
481.00 грн.
В наявності
Мінімальна кількість товару для замовлення 10

Дерев'яний органайзер кольору натурального дерева, виконаний з ясена. У комплекті йде сільничка і перечниця 35*35 мм. Організатор стане відмінним доповненням вашого закладу. Використовується для зберігання Спецовник, зубочисток, серветок та інших аксесуарів. При бажанні на поверхню виробу можна нанести логотип компанії. Ціна вказана за комплект разом зі спецовниками.

Wood4food - це український бренд займається виробництвом виробів з натурального дерева по індивідуальному замовленню для кафе, барів, ресторанів, пабів і професійних кухонь. Основу виробництва складає дерев'яний посуд, обладнання, кухонне начиння і аксесуари застосовувані в ресторанному бізнесі. Всі товари виробляються з екологічно чистої деревини найрізноманітніших порід, таких як: дуб, ясен, вільха, вишня, береза, клен та ін. Вся вироблена продукції відповідає міжнародним стандартам і нормам.

Розміри: 130*95*65 мм; спецовники 35*35 мм

Матеріал: ясен

Виробник: Wood4food, Україна.

ВТІЛИМО В ЖИТТЯ БУДЬ-ЯКУ ВАШУ ІДЕЮ!

* Це виріб можна виготовити з інших порід дерева: вільха, дуба, сосни, черешні, берези, клена. Також, за додаткову оплату, можливе нанесення логотипу вашої компанії на поверхню дерев'яних виробів. Всі деталі уточнюйте у наших менеджерів за вказаними телефонами.