" />
  • Рейтинг:
  • Торгівельна марка:
  • Артикул:
    18052385
  • Наявність:
    Передзамовлення
240.00 грн.
В наявності
Мінімальна кількість товару для замовлення 10

Універсальна дошка з жолобком для м'ясного соку є досить цікавим в функціональному сенсі видом посуду, який заслужив гідне місце в закладах HoReCa. Вона може бути використана як дошка для подачі стейка, хліба і різноманітних закусок, а також як піднос для тарілок і соусників. Ця дошка виготовлена з дуба, який пройшов обробку сумішшю лляної олії і воску, для поліпшення експлуатаційних характеристик.

Wood4food - це український бренд займається виробництвом виробів з натурального дерева по індивідуальному замовленню для кафе, барів, ресторанів, пабів і професійних кухонь. Основу виробництва складає дерев'яний посуд, обладнання, кухонне начиння і аксесуари застосовувані в ресторанному бізнесі. Всі товари виробляються з екологічно чистої деревини найрізноманітніших порід, таких як: дуб, ясен, вільха, вишня, береза, клен та ін. Вся вироблена продукції відповідає міжнародним стандартам і нормам.

Розміри: 300 * 165 * 23 мм

Матеріал: дуб, масло-віск

Виробник: Wood4food, Україна

ВТІЛИМО В ЖИТТЯ БУДЬ-ЯКУ ВАШУ ІДЕЮ!

* Це виріб ми можемо виготовити з інших порід дерева (ясеня, дуба, вільхи або черешні). Також, за додаткову оплату, є можливість нанесення логотипу вашої компанії на поверхню дерев'яних виробів. На ці та інші питання з радістю дадуть відповідь наші менеджери за вказаними телефонами.