" />
  • Рейтинг:
  • Торгівельна марка:
  • Артикул:
    18052398
  • Наявність:
    Передзамовлення
350.00 грн.
В наявності
Мінімальна кількість товару для замовлення 10

Оригінальний ящик з висувною кришкою обов'язково буде вам корисний. Він виконаний з міцної фанери і здатний зберігати безліч речей, наприклад: серветки, столові прилади, трубочки, зубочистки та інше. Ідеально підходить для різноманітних пляшок.

Wood4food - це український бренд займається виробництвом виробів з натурального дерева по індивідуальному замовленню для кафе, барів, ресторанів, пабів і професійних кухонь. Основу виробництва складає дерев'яний посуд, обладнання, кухонне начиння і аксесуари застосовувані в ресторанному бізнесі. Всі товари виробляються з екологічно чистої деревини найрізноманітніших порід, таких як: дуб, ясен, вільха, вишня, береза, клен та ін. Вся вироблена продукції відповідає міжнародним стандартам і нормам.

Розміри: 360 * 130 * 130 мм

Матеріал: фанера, бейц, лак

Виробник: Wood4food, Україна

ВТІЛИМО В ЖИТТЯ БУДЬ-ЯКУ ВАШУ ІДЕЮ!

* Це виріб можна виготовити з інших порід дерева: ясена, дуба, сосни, черешні, берези, клена. Також, за додаткову оплату, можливе нанесення логотипу вашої компанії на поверхню дерев'яних виробів. Всі деталі уточнюйте у наших менеджерів за вказаними телефонами.