" />
  • Рейтинг:
  • Торгівельна марка:
  • Артикул:
    18052413
  • Наявність:
    Передзамовлення
690.00 грн.
В наявності
Мінімальна кількість товару для замовлення 10

Стильний прямокутний ящик-холдер виготовлений з міцного ясена і покритий маслом і воском для більш тривалого і функціонального використання. Холдер має кілька відділень - для серветок, візиток, зубочисток, стікерів цукру, Спецовник, столових приладів, різноманітних пляшечок з соусами і інших кухонних аксесуарів.

Wood4food - це український бренд займається виробництвом виробів з натурального дерева по індивідуальному замовленню для кафе, барів, ресторанів, пабів і професійних кухонь. Основу виробництва складає дерев'яний посуд, обладнання, кухонне начиння і аксесуари застосовувані в ресторанному бізнесі. Всі товари виробляються з екологічно чистої деревини найрізноманітніших порід, таких як: дуб, ясен, вільха, вишня, береза, клен та ін. Вся вироблена продукції відповідає міжнародним стандартам і нормам.

Розмір: 230 * 110 * 90 мм

Матеріал: ясен, масло-віск

Виробник: Wood4food, Україна

ВТІЛИМО В ЖИТТЯ БУДЬ-ЯКУ ВАШУ ІДЕЮ!

* Це виріб можна виготовити з інших порід дерева: вільхи, черешні, дуба та ін. Також, за додаткову оплату, можливе нанесення логотипу вашої компанії на поверхню дерев'яних виробів. Всі деталі уточнюйте у наших менеджерів за вказаними телефонами.