" />
  • Рейтинг:
  • Торгівельна марка:
  • Артикул:
    18052477
  • Наявність:
    Передзамовлення
Ціну уточнюйте
В наявності
Мінімальна кількість товару для замовлення 10


Стильна полку з дерева складається з декількох ярусів, на яких можна зручно розташувати продукцію, наприклад пляшки вина або шампанського. Завдавши логотип на торгове обладнання ви зробите його унікальним для вашого бренду або магазину.

Ми виготовляємо торгівельне обладнання під замовлення за індивідуальним дизайном, будь-якої форми і розміру, з обраного замовником матеріалу. Виріб може бути прикрашене логотипом, малюнком, написом. Від вас потрібна лише ідея, яку ми реалізуємо швидко і якісно! Кожне замовлення обговорюється індивідуально і проводиться з урахуванням всіх ваших побажань.

Тут ми пропонуємо вам варіант готового виробу. Ви самі робите це виріб унікальним: вибираєте матеріал, розмір, форму, дизайн, брендування та інші деталі. Ми врахуємо всі нюанси і виготовимо першокласний продукт для кожного клієнта.

Для виробництва наших виробів ми використовуємо дерево самих різних порід, таких як: дуб, ясен, сосна, вільха, вишня, береза, клен та ін. Вся вироблена продукція відповідає міжнародним стандартам і нормам.

* Термін виготовлення 2-3 тижні, залежно від обсягу та складності замовлення. Всі деталі уточнюйте у наших менеджерів за вказаними телефонами.