" />
  • Рейтинг:
  • Торгівельна марка:
  • Артикул:
    18052479
  • Наявність:
    Передзамовлення
Ціну уточнюйте
В наявності
Мінімальна кількість товару для замовлення 10


Оригінальний дерев'яний стелаж складається з декількох міцних полиць-ярусів, його вигляд дуже незвичайний і стильний. Дерев'яне торгове обладнання прикрасить будь-яку торговельну точку і відразу ж приверне загальну увагу. Завдавши логотип на торгове обладнання ви зробите його унікальним для вашого бренду або магазину.

Ми виготовляємо торгівельне обладнання під замовлення за індивідуальним дизайном, будь-якої форми і розміру, з обраного замовником матеріалу. Виріб може бути прикрашене логотипом, малюнком, написом. Від вас потрібна лише ідея, яку ми реалізуємо швидко і якісно! Кожне замовлення обговорюється індивідуально і проводиться з урахуванням всіх ваших побажань.

Тут ми пропонуємо вам варіант готового виробу. Ви самі робите це виріб унікальним: вибираєте матеріал, розмір, форму, дизайн, брендування та інші деталі. Ми врахуємо всі нюанси і виготовимо першокласний продукт для кожного клієнта.

Для виробництва наших виробів ми використовуємо дерево самих різних порід, таких як: дуб, ясен, сосна, вільха, вишня, береза, клен та ін. Вся вироблена продукція відповідає міжнародним стандартам і нормам.

* Термін виготовлення 2-3 тижні, залежно від обсягу та складності замовлення. Всі деталі уточнюйте у наших менеджерів за вказаними телефонами.