" />
  • Рейтинг:
  • Торгівельна марка:
  • Артикул:
    18052493
  • Наявність:
    Предзаказ
670.00 грн.
В наявності
Мінімальна кількість товару для замовлення 10

Коробка для зберігання з дуба з кришкою чорний бейц обов'язково буде вам корисна. У ній можна зберігати безліч речей, наприклад: серветки, зубочистки та інше. Усередині три відділи. Логотип завдано методом лазерного гравірування, заливка акрил-мідь.

Wood4food - це український бренд займається виробництвом виробів з натурального дерева по індивідуальному замовленню для кафе, барів, ресторанів, пабів і професійних кухонь. Основу виробництва складає дерев'яний посуд, обладнання, кухонне начиння і аксесуари застосовувані в ресторанному бізнесі. Всі товари виробляються з екологічно чистої деревини найрізноманітніших порід, таких як: дуб, ясен, вільха, вишня, береза, клен та ін. Вся вироблена продукції відповідає міжнародним стандартам і нормам.

Розміри: 280 * 110 * 80 мм

Матеріал: дуб, кришка бейц

Виробник: Wood4food, Україна

ВТІЛИМО В ЖИТТЯ БУДЬ-ЯКУ ВАШУ ІДЕЮ!

* Це виріб можна виготовити з інших порід дерева: ясена, дуба, сосни, черешні, берези, клена. Також, за додаткову оплату, можливе нанесення логотипу вашої компанії на поверхню дерев'яних виробів. Всі деталі уточнюйте у наших менеджерів за вказаними телефонами.