" />
  • Рейтинг:
  • Торгівельна марка:
  • Артикул:
    18052510
  • Наявність:
    Передзамовлення
240.00 грн.
В наявності
Мінімальна кількість товару для замовлення 10

Функціональна, стильна і зручна підставка з QR кодом для вашого смартфона, виготовлена з екологічно чистого дерева і покрита маслом і воском для довговічності. Це виріб можна виготовити з других порід дерева: дуба, ясеня, вільхи та ін. QR код завдано методом лазерного прожигу. Також є можливість нанесення вашого логотипу.

Wood4food - це український бренд займається виробництвом виробів з натурального дерева по індивідуальному замовленню для кафе, барів, ресторанів, пабів і професійних кухонь. Основу виробництва складає дерев'яний посуд, обладнання, кухонне начиння і аксесуари застосовувані в ресторанному бізнесі. Всі товари виробляються з екологічно чистої деревини найрізноманітніших порід, таких як: дуб, ясен, вільха, вишня, береза, клен та ін. Вся вироблена продукції відповідає міжнародним стандартам і нормам.

Розміри: 120 * 70 * 20 мм

Матеріал: горіх

Виробник: Wood4food, Україна

ВТІЛИМО В ЖИТТЯ БУДЬ-ЯКУ ВАШУ ІДЕЮ!

* Це виріб можна виготовити з інших порід дерева: дуба, ясеня, вільхи та ін. Також, за додаткову оплату, можливе нанесення логотипу вашої компанії на поверхню дерев'яних виробів. Всі деталі уточнюйте у наших менеджерів за вказаними телефонами.