" />
  • Рейтинг:
  • Артикул:
    18052091
  • Наявність:
    Передзамовлення
380.00 грн.
В наявності
Мінімальна кількість товару для замовлення 10

Великий дерев'яний холдер обов'язково буде корисний для закладів ресторанного бізнесу. У ньому так зручно подавати столові прибори та аксесуари. У кількох відділеннях з можна розмістити зубочистки, набір для солі і перцю, серветки, ножі, виделки, а також соєвий соус, оливкова олія і бальзамічний оцет.

Wood4food - це український бренд займається виробництвом виробів з натурального дерева по Індивідуальні замовлення для кафе, барів, ресторанів, пабів і професійних кухонь. Основу виробництва складає дерев'яний посуд, обладнання, кухонне начиння і аксесуари застосовувані в ресторанному бізнесі. Всі товари виробляються з екологічно чистої деревини найрізноманітніших порід, таких як: дуб, ясен, вільха, вишня, береза, клен та ін. Вся вироблена продукції відповідає міжнародним стандартам і нормам.

Розміри: 180 * 190 * 110 мм.

Матеріал: вільха.

Виробник: Wood4food, Україна.

ВТІЛИМО В ЖИТТЯ БУДЬ-ЯКУ ВАШУ ІДЕЮ!

* Це виріб можна виготовити з інших порід дерева: ясена, дуба, сосни, черешні, берези, клена. Також, за додаткову оплату, можливе нанесення логотипу вашої компанії на поверхню дерев'яних виробів. Всі деталі уточнюйте у наших менеджерів за вказаними телефонами.