" />
  • Рейтинг:
  • Торгівельна марка:
  • Артикул:
    18052132
  • Наявність:
    Передзамовлення
190.00 грн.
В наявності
Мінімальна кількість товару для замовлення 10

Оригінальна дерев'яна підставка виконана з ясена і забезпечена магнітом для установки і фіксації металевого соусника. Підставка покрита маслом і воском, що продовжує термін її служби, і стане в нагоді для оригінальної подачі ваших кулінарних шедеврів. При бажанні на поверхню виробу можна нанести логотип компанії.

Wood4food - це український бренд займається виробництвом виробів з натурального дерева по Індивідуальні замовлення для кафе, барів, ресторанів, пабів і професійних кухонь. Основу виробництва складає дерев'яний посуд, обладнання, кухонне начиння і аксесуари застосовувані в ресторанному бізнесі. Всі товари виробляються з екологічно чистої деревини найрізноманітніших порід, таких як: дуб, ясен, вільха, вишня, береза, клен та ін. Вся вироблена продукції відповідає міжнародним стандартам і нормам.

Розміри: 65 * 40 мм;

Матеріал: ясен

Виробник: Wood4food, Україна.

ВТІЛИМО В ЖИТТЯ БУДЬ-ЯКУ ВАШУ ІДЕЮ!

* Це виріб можна виготовити з інших порід дерева: вільха, дуба, сосни, черешні, берези, клена. Також, за додаткову оплату, можливе нанесення логотипу вашої компанії на поверхню дерев'яних виробів. Всі деталі уточнюйте у наших менеджерів за вказаними телефонами.