" />
  • Рейтинг:
  • Торгівельна марка:
  • Артикул:
    18052149
  • Наявність:
    Передзамовлення
160.00 грн.
В наявності
Мінімальна кількість товару для замовлення 10

Стильна дошка виготовлена з екологічно чистого бука і оброблена маслом і воском, що набагато подовжує термін її служби. Призначена для подачі гарячих і холодних закусок, м'ясних і сирних нарізок, а також цілісних шматків м'яса. Дерев'яні дошки служать для стильної подачі, надаючи сервіровці різноманітність і привабливість. Посуд і аксесуари з органічних матеріалів - це сучасний і затребуваний тренд в фудстілістіке, прекрасне поєднання екологічної чистоти і функціональності.

Wood4food - це український бренд займається виробництвом виробів з натурального дерева по Індивідуальні замовлення для кафе, барів, ресторанів, пабів і професійних кухонь. Основу виробництва складає дерев'яний посуд, обладнання, кухонне начиння і аксесуари застосовувані в ресторанному бізнесі. Всі товари виробляються з екологічно чистої деревини найрізноманітніших порід, таких як: дуб, ясен, вільха, вишня, береза, клен та ін. Вся вироблена продукції відповідає міжнародним стандартам і нормам.

Розміри: 245 * 150 * 17 мм

Матеріал: бук

Виробник: Wood4food, Україна

ВТІЛИМО В ЖИТТЯ БУДЬ-ЯКУ ВАШУ ІДЕЮ!

* Це виріб можна виготовити з інших порід дерева: ясена, дуба, сосни, черешні, берези, клена. Також, за додаткову оплату, можливе нанесення логотипу вашої компанії на поверхню дерев'яних виробів. Всі деталі уточнюйте у наших менеджерів за вказаними телефонами.