" />
  • Рейтинг:
  • Торгівельна марка:
  • Артикул:
    18052227
  • Наявність:
    Передзамовлення
308.00 грн.
В наявності
Мінімальна кількість товару для замовлення 10

Дошка для подачі з вибіркою для рук з необробленими краями виготовлена з вільхи з корою. У ній знаходиться заглиблення для установки керамограніта. Дошка може бути використана для подачі різноманітних закусок.

* Зверніть увагу, на сайті вказана ціна дошки без керамограніта! Орієнтовна ціна керамогранита 120 грн. На фото представлена дошка з керамогранітом для того, щоб ви могли наочно побачити як буде виглядати дошка.

Wood4food - це український бренд займається виробництвом виробів з натурального дерева по Індивідуальні замовлення для кафе, барів, ресторанів, пабів і професійних кухонь. Основу виробництва складає дерев'яний посуд, обладнання, кухонне начиння і аксесуари застосовувані в ресторанному бізнесі. Всі товари виробляються з екологічно чистої деревини найрізноманітніших порід, таких як: дуб, ясен, вільха, вишня, береза, клен та ін. Вся вироблена продукції відповідає міжнародним стандартам і нормам.

Розмір: 300 * 210 * 20 мм

Матеріал: вільха

Виробник: Wood4food, Україна

ВТІЛИМО В ЖИТТЯ БУДЬ-ЯКУ ВАШУ ІДЕЮ!

* Це виріб можна виготовити з інших порід дерева: вільхи, ясена, дуба та ін. Також, за додаткову оплату, можливе нанесення логотипу вашої компанії на поверхню дерев'яних виробів. Всі деталі уточнюйте у наших менеджерів за вказаними телефонами.