" />
  • Рейтинг:
  • Торгівельна марка:
  • Артикул:
    18052266
  • Наявність:
    Предзаказ
320.00 грн.
В наявності
Мінімальна кількість товару для замовлення 10

Дошка для подачі 385 * 10 * 20 мм прямокутна з ручкою і 4-ма зручними виїмками, виготовлена з вільхи. Подовжена прямокутна форма і круглі виїмки дозволяють оригінально подати шоти з алкоголем або економно розташувати закуски на невеликих столах в пабах і кафе. Ви можете використовувати дошку з двох сторін - з виїмками і без.

Wood4food - це український бренд займається виробництвом виробів з натурального дерева по індивідуальному замовленню для кафе, барів, ресторанів, пабів і професійних кухонь. Основу виробництва складає дерев'яний посуд, обладнання, кухонне начиння і аксесуари застосовувані в ресторанному бізнесі. Всі товари виробляються з екологічно чистої деревини найрізноманітніших порід, таких як: дуб, ясен, вільха, вишня, береза, клен та ін. Вся вироблена продукції відповідає міжнародним стандартам і нормам.

Розмір: 385 * 10 * 20 мм, d 70 мм

Довжина ручки: 10 мм

Матеріал: вільха

Виробник: Wood4food, Україна

ВТІЛИМО В ЖИТТЯ БУДЬ-ЯКУ ВАШУ ІДЕЮ!

* Це виріб можна виготовити з інших порід дерева: черешні, ясена, дуба та ін. Також, за додаткову оплату, можливе нанесення логотипу вашої компанії на поверхню дерев'яних виробів. Всі деталі уточнюйте у наших менеджерів за вказаними телефонами.