" />
  • Рейтинг:
  • Торгівельна марка:
  • Артикул:
    18052299
  • Наявність:
    Предзаказ
280.00 грн.
В наявності
Мінімальна кількість товару для замовлення 10

Стильна і модна дерев'яна дошка оригінальної форми, з виїмкою для соусника 90 мм діаметром, виконана в модному дизайні - на ніжках висотою 20 мм. Дошка знадобиться для подачі закусок, блюд з м'яса, риби і ін. Красива текстура дерева з випалюванням має унікальний і неповторний малюнок волокон, і виглядає дуже декоративно. При бажанні на поверхню дошки можна нанести логотип компанії.

Wood4food - це український бренд займається виробництвом виробів з натурального дерева по Індивідуальні замовлення для кафе, барів, ресторанів, пабів і професійних кухонь. Основу виробництва складає дерев'яний посуд, обладнання, кухонне начиння і аксесуари застосовувані в ресторанному бізнесі. Всі товари виробляються з екологічно чистої деревини найрізноманітніших порід, таких як: дуб, ясен, вільха, вишня, береза, клен та ін. Вся вироблена продукції відповідає міжнародним стандартам і нормам.

Розмір: 230 * 170 * 20 (діаметр виїмки 90 мм, висота ніжок 20 мм)

Матеріал: ясен, випал

Виробник: Wood4food, Україна

ВТІЛИМО В ЖИТТЯ БУДЬ-ЯКУ ВАШУ ІДЕЮ!

* Це виріб можна виготовити з інших порід дерева: вільхи, дуба, клена, бука та ін. Також, за додаткову оплату, можливе нанесення логотипу вашої компанії на поверхню дерев'яних виробів. Всі деталі уточнюйте у наших менеджерів за вказаними телефонами.