" />
  • Рейтинг:
  • Торгівельна марка:
  • Артикул:
    18052441
  • Наявність:
    Предзаказ
Ціну уточнюйте
В наявності
Мінімальна кількість товару для замовлення 10

Гарний і практичний дерев'яний ящик зі зрушується кришкою і двома ручками з боків для зручного транспортування, призначений для подарункової упаковки шести пляшок вина або іншого алкоголю. Чи стане чудовим доповненням для корпоративної новорічної вечірки.

Ми виготовляємо корпоративні подарунки під замовлення за індивідуальним дизайном, будь-якої форми і розміру, з обраного замовником матеріалу. Виріб може бути прикрашене логотипом, малюнком, написом. Від вас потрібна лише ідея, яку ми реалізуємо швидко і якісно! Кожне замовлення обговорюється індивідуально і проводиться з урахуванням всіх ваших побажань.

Тут ми пропонуємо вам варіант готового виробу. Ви самі робите це виріб унікальним: вибираєте матеріал, розмір, форму, дизайн, брендування та інші деталі. Ми врахуємо всі нюанси і виготовимо першокласний продукт для кожного клієнта.

Для виробництва наших виробів ми використовуємо дерево самих різних порід, таких як: дуб, ясен, сосна, вільха, вишня, береза, клен та ін. Вся вироблена продукція відповідає міжнародним стандартам і нормам.

* Термін виготовлення 2-3 тижні, залежно від обсягу та складності замовлення. Також можливий варіант наповнення корпоративних подарунків «під ключ», за бажанням клієнта. Всі деталі уточнюйте у наших менеджерів за вказаними телефонами.