" />
  • Рейтинг:
  • Торгівельна марка:
  • Артикул:
    18052102
  • Наявність:
    Предзаказ
140.00 грн.
В наявності
Мінімальна кількість товару для замовлення 10

Один з елементів інтер'єру в закладах ресторанного бізнесу - настільна табличка «резерв» у вигляді руки. Виготовлена з екологічно чистих сортів деревини. Оригінальна випалювання і ручна праця (hand made) роблять виріб неповторним і особливо цінним. Професійний кухонний інвентар.

Wood4food - це український бренд займається виробництвом виробів з натурального дерева по Індивідуальні замовлення для кафе, барів, ресторанів, пабів і професійних кухонь. Основу виробництва складає дерев'яний посуд, обладнання, кухонне начиння і аксесуари застосовувані в ресторанному бізнесі. Всі товари виробляються з екологічно чистої деревини найрізноманітніших порід, таких як: дуб, ясен, вільха, вишня, береза, клен та ін. Вся вироблена продукції відповідає міжнародним стандартам і нормам.

Розміри: 200 * 100 мм.

Матеріал: фанера.

Виробник: Wood4food, Україна.

ВТІЛИМО В ЖИТТЯ БУДЬ-ЯКУ ВАШУ ІДЕЮ!

* Це виріб можна виготовити з інших порід дерева: вільхи, ясена, дуба. Також, за додаткову оплату, можливе нанесення логотипу вашої компанії на поверхню дерев'яних виробів. Всі деталі уточнюйте у наших менеджерів за вказаними телефонами.

** Ціни вказані з ПДВ при мінімальному замовленні (10 од).