" />
  • Рейтинг:
  • Торгівельна марка:
  • Артикул:
    18052469
  • Наявність:
    Передзамовлення
400.00 грн.
В наявності
Мінімальна кількість товару для замовлення 10

Стильний тейбл тент у вигляді кита - настільна підставка-тримач для меню та іншої інформації, виготовлена з вільхи. Це потрібний і зручний аксесуар, як для гостей закладу HoReCa, так і для обслуговуючого персоналу. На титульній частині можливе нанесення логотипу закладу.

Wood4food - це український бренд займається виробництвом виробів з натурального дерева по індивідуальному замовленню для кафе, барів, ресторанів, пабів і професійних кухонь. Основу виробництва складає дерев'яний посуд, обладнання, кухонне начиння і аксесуари застосовувані в ресторанному бізнесі. Всі товари виробляються з екологічно чистої деревини найрізноманітніших порід, таких як: дуб, ясен, вільха, вишня, береза, клен та ін. Вся вироблена продукції відповідає міжнародним стандартам і нормам.

Розмір: 151 * 128 * 46 мм

Матеріал: вільха

Виробник: Wood4food, Україна

ВТІЛИМО В ЖИТТЯ БУДЬ-ЯКУ ВАШУ ІДЕЮ!

* Це виріб можна виготовити з інших порід дерева: сосни, ясена, дуба та ін. Також, за додаткову оплату, можливе нанесення логотипу вашої компанії на поверхню дерев'яних виробів. Всі деталі уточнюйте у наших менеджерів за вказаними телефонами.